2010 Hirdetmények

2010.01.04

HITELEZŐI FELHÍVÁS

Magyardombegyház Községi Önkormányzat ( 5838 Magyardombegyház, Zalka Máté utca 61. szám, képv. Dús Ildikó polgármester ) közzéteszi, hogy a Békés megyei Bíróság a 2.Apk.04-10-000002/3.sz. határozatával ( 2010. szeptember 9.) elrendelte az adósságrendezési eljárás megindítást, és ezt a Cégközlönyben közzétette.

Az adósságrendezési eljárás megindításának időpontja : 2010. szeptember hó 9.

A bíróság által kijelölt pénzügyi gondnok a KERSZI Kereskedelmi és Pénzügyi Szervezési Tanácsadó Zrt. ( 1143 Budapest, Besnyői utca 13. ) az eljáró pénzügyi gondnok Csehné Köteles Rozália.

Az önkormányzat felhívja hitelezőit, hogy adós önkormányzattal vagy költségvetési szervével szembeni ismert vagy összegszerűségében ismeretlen ( lejárt és le nem járt ) követeléseiket 2010. szeptember hó 9. napjától számított 60 napon belül, 2010. november hó 8. napján 24óráig postára adva, vagy személyesen jelentsék be a pénzügyi gondnoknak.

A hitelezői igények bejelentésére nyitva álló 60 napos határidő elmulasztása esetén a hitelezők fennálló követeléseiket azonnali beszedési megbízás benyújtása, végrehajtás és adósságrendezési eljárás kezdeményezése útján csak az adósságrendezési eljárás jogerős befejezését követő 2 év eltelte után érvényesíthetik.

Magyardombegyház, 2010. szeptember 3.

Dús Ildikó

polgármester